İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. İcra İlanları

vodafone Süper Kolay Paket

Vodafone Süper Kolay Paket Nedir?

Vodafone Süper Kolay Paket
vodafone Süper Kolay Paket
+ - 0

Vodafone Süper Kolay Paket

Vodafone Süper Kolay Paket, hattını veyahut da numarasını yeni taşıyan kullanıcılar için sunulan bir tarifedir. 28 gün boyunca geçerli olan bu paketlerin vergisi ise şu anda 5 TL olarak belirlenmiştir.  Ayrıca bu paketi satın alan kullanıcılara ilk ayında Kolay Paket Vodafone Pay hediyedir. Paket ile ilgili tüm detayları yazımızın içerisinde sizler ile paylaştık!

Vodafone Süper Kolay Paket Nedir?

Numara taşıma ve yeni hat alımı için geçerli olan Vodafone Süper Kolay Paket, 28 gün için geçerlidir. Tekrar etmez, paketin devamı için satın almanız gerekmektedir. Bu paketleri diğer Vodafone tarifelerinden ayıran şey ise TL yüklemeden satın alınmalarıdır. Direkt olarak banka kartınız ile bu paketleri satın alabilirsiniz. Nakit olarak da paketleri hattınıza tanımlama şansınız bulunmaktadır.

Vodafone Süper Kolay Paket 8 Nasıl Yapılır?

Söz konusu Vodafone tarifeleri arasında en dikkat çekici olanı Vodafone Süper Kolay Paket 8’dir. Sınırsız bir şekilde WhatsApp kullanılan bu paket içerisinde, şu uygulamalar 2 GB’a kadar ücretsiz bir şekilde kullanılabilir:

 • League of Legends: Wild Rift
 • Teamfight Tactics Mobile
 • Sınırsız Twitch
 • PubG Mobile
 • Discord
 • Zula Mobile

Ayrıca bu paketi üst üste alabilirsiniz. Eğer 8 GB İnternet, 750 Dakika konuşma ve 250 SMS size yeterli olmuyorsa, aynı ay içerisinde başka bir paket ile birlikte bu tarifeyi kullanabilirsiniz.

Tarifenin diğer paketleri ise şu şekildedir:

 • Süper Kolay Paket 10: 10+2GB internet + 750 Dakika + 250 SMS
 • Süper Kolay Paket 3: 3 GB + 75 Dakika + 250 SMS
 • Süper Kolay Paket 1500: 500 MB + 1500 Dakika + 250 SMS
 • Süper Kolay Paket 20: 20 GB + 750 Dakika + 250 SMS
 • Süper Kolay Paket 15: 15 GB + 750 Dakika + 250 SMS
 • Süper Kolay Paket 7: 7 GB + 750 Dakika + 250
 • Simple Medium Paket: 15 GB + 1000 Dakika + 100 SMS
 • Yaz Kolay Paket 30: 30 GB + 3000 Dakika + 1000 SMS
 • Simple Small Paket: 10 GB + 1000 Dakika + 100 SMS
 • Simple XSmall Paket: 5 GB + 1000 Dakika + 100 SMS

Vodafone Süper Kolay Paket 6 Nasıl Yapılır?

6 GB internet kullanma hakkınızın bulunduğu Vodafone Süper Kolay Paket 6, online olarak satın alınabilir. Paketi satın almak için Vodafone.com.tr adresini kullanabilirsiniz. Yine 7000 veyahut da 542 sesli yanıt sistemi ile tarifeyi numaranıza tanımlayabilirsiniz.

Süper Kolay Paket 10 Vodafone Nedir?

Süper Kolay Paket 10, yalnızca 35 TL’dir. 750 dakika ve 250 SMS de hattınıza tanımlanır. Ayrıca telsiz borcunun ödenmesi için Vodafone tarafından 3 TL hediye olarak yüklenir.

Vodafone Süper Kolay 12 Nasıl Yapılır?

Süper Kolay 12 Paketi, Vodafone dijital servislerinden satın alınmaktadır. Online kanallar sayesinde söz konusu tarifeyi kullanabilirsiniz. Bu tarifeyi kullanmak için TL yüklemenize gerek yoktur. Tek yapmanız gereken Vodafone servislerini kullanmaktır.

Vodafone Kolay Paket 5 Ne Kadar?

En düşük Vodafone Süper Kolay Paket, 5 GB kullanım hakkına sahip olan Kolay Paket 5GB’tır. Bu paketin güncel fiyatı ise 59 TL’dir. İndirimli bir şekilde satın alabilmek için, Vodafone kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Süper Kolay Paket Nasıl Yapılır?

Vodafone resmi web sitesine gidip “Yeni Hat Satın Al” ekranına geçiş yaparak, Vodafone Süper Kolay Paket yapabilirsiniz. Paketin tanımlanması için ise ilk olarak yeni hat formunu doldurmanız gerekmektedir.

Vodafone Süper Kolay Paket SMS ile Nasıl Yapılır?

SMS servisleri, süper kolay paketlerde kullanılmamaktadır. Bunun yerine 7000 sesli servisini aramalısınız. Aradıktan birkaç dakika sonra tarifeyi kullanmaya başlayacaksınız.

Vodafone Ucuz Tarifeye Nasıl Geçilir?

7008 ucuz tarifelere geçmek için kullanacağınız numaradır. Bunun yanı sıra Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak da geçiş yapabilirsiniz. “Tarifem” sekmesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Süper Kolay 12 Nasıl Yapılır?

Süper Kolay Paket 12 nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Paket alımı sırasında kredi veyahut da banka kartı kullanabilirsiniz. Ayrıca paketi almak için Vodafone online kanalları ya da sesli servislerini tercih edebilirsiniz.

Bu yazımızda Vodafone Süper Kolay Paket hakkında detaylı bilgileri sizler ile paylaştık. Daha detaylı bilgiler için web sitemizi takip edebilir, bültenimize abone olabilirsiniz.

Bu bir reklam bildirimidir, kampanya süresi geçmiş olabilir lütfen vodafone sayfasından doğrulayın

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

İcra Kurumu 2020 yılında kurulmuş olup; icra daireleri , icra haberleri ve icra ilanları hakkında detaylı bilgi sunar. İcraya dair her şey: icrakurumu.com

Yorum Yap