İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İcra Daireleri

Mersin İcra Dairesi İban ve Konum Bilgileri

Mersin İcra Dairesi İban ve Konum Bilgileri
mersin icra dairesi
+ - 2

Mersin’de yaşayan vatandaşlar için, icra dosyalarının takip edilmesi ya da icra işlemlerinin tamamında Mersin icra dairesi ile iletişime geçilmesi gerekiyor. Günümüzde geliştirilen sistemler sayesinde icra olaylarının takibi internet ortamından sağlanabilmektedir. Aynı zamanda birçok farklı işlemde internet ortamından gerçekleştirilebilir. Ancak bazı durumlarda şahsen görüşmelere ihtiyaç duyulmaktadır.

Aynı zamanda dosyaların düzenlenmesi ya da yeniden ortaya çıkarılması gibi durumlarda da icra dairesi ile doğrudan iletişime geçilmelidir. Bu bağlamda her birey ikamet ettiği şehirdeki icra dairesi ile iletişime geçmelidir. Mersinde ikamet eden vatandaşların, Mersin icra müdürlüğü ile iletişime geçerek bu daireye ulaşmaları gerekmektedir. Mersin icra dairesine ulaşmak için toplu taşıma araçları kullanılabilir.

Toplu taşıma araçları mersin icra dairesinin bulunduğu konumdan ya da yakınlarından geçmektedir. Buna göre kullanılabilecek toplu taşıma araçları şu şekilde sıralanabilir;

Mersin İcra Dairesi Adres Ve Hesap Bilgileri

  • Otobüs: 3, ADANA – ANAMUR, ANAMUR – ADANA güzergahları.

İcra kurumu olarak kısa ulaşımı şöyle belirledik: Bu güzergahlar doğrudan icra dairesinin bulduğu konumdan ya da yakınlarından geçmektedir. Bu güzergahları takip eden araçlar kullanılarak  Ara Yol durağında inildiğinde yaklaşık olarak iki dakika yürüme mesafesi sonrasında Mersin icra merkezine ulaşılabilmektedir.

Mersin icra merkezi adres bilgileri ise şu şekildedir; İhsaniye Mahallesi, Zeytinlibahçe caddesi, Numara 107, 33050 Akdeniz / Mersin.

Telefon: 0 (324) 232 15 45

1.İcra Müdürlüğü

Vergi Dairesi: İstiklal Vergi Dairesi

Vergi Numarası: 0010303070

Banka Adı: Vakıfbank

Şube : Mersin

Mersin İcra Dairesi IBAN Numarası: TR 0300 0150 0158 0072 9052 1731

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

İcra Kurumu 2020 yılında kurulmuş olup; icra daireleri , icra haberleri ve icra ilanları hakkında detaylı bilgi sunar. İcraya dair her şey: icrakurumu.com

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.