İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İcra Daireleri

Konya İcra Dairesi İban ve Ulaşım Bilgileri

Konya İcra Dairesi İban ve Ulaşım Bilgileri
konya icra dairesi
+ - 1

Konya icra dairesi hem alacaklı hem de borçlu için kritik bir öneme sahiptir. İcra işlemleri farklı şekillerde gerçekleştirilebilmektedir. İcra işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için internet aracılığı ile geliştirilen sistemler kullanılabilir. Birçok işlemde olduğu gibi icra işlemlerinde de internet üzerinden doğru adımlar atıldığında olumlu sonuçlar elde edilebilmektedir.

Ancak bazı durumlarda şahsen görüşmelere ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle doysa işlemlerinin yönetilmesinde şahsen başvurulara ihtiyaç duyulabilmektedir. Her vatandaş icra işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için ikamet ettiği konumdaki icra dairelerine gitmelidir. Konya’da bulunan vatandaşların Konya icra merkezi ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Konya icra dairesine ulaşım sağlamak için toplu taşıma araçları kullanılabilir. Toplu taşıma araçları Konya içerisinde icra merkezine yakın konumlardan geçmektedir. Kullanılabilecek toplu taşıma araçları şu şekilde sıralanabilir;

  • Otobüs: 25-A, 3-A, 65-A, 8-A numaralı hatlar.

Bu toplu taşıma araçları kullanılarak Konya icra müdürlüğüne ulaşılabilmektedir.  Toplu taşıma araçları kullanılarak Cezaevi durağında inildiği zaman yaklaşık 4 dakika yürüme ile Konya icra merkezine ulaşılabilmektedir.

Konya İcra Dairesi Adres Ve Hesap Bilgileri

Konya icra müdürlüğü adresi şu şekildedir; Akabe Mahallesi, Cemil Çiçek Caddesi, 42020 Karatay / Konya.

1.İcra Müdürlüğü

  • Telefon: 0 (332) 221 31 00
  • Veri Dairesi: MEVLANA Vergi Dairesi
  • Veri Numarası: 1780009682
  • Banka İsmi: Vakıf Bank
  • Banka Hesap İsmi: KONYA 1.İCRA DAİRESİ
  • Banka IBAN Numarası (Kasa): TR 8200 0150 0158 0072 9049 5186
  • Banka IBAN Numarası (Harç): TR 2900 0150 0158 0072 9930 3643

Konya icra dairesi hesap ve iban bilgileri ile eğer alacaklı ya da borçlu durumdaysanız kolaylıkla işlerinizi görecektir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

İcra Kurumu 2020 yılında kurulmuş olup; icra daireleri , icra haberleri ve icra ilanları hakkında detaylı bilgi sunar. İcraya dair her şey: icrakurumu.com

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.