1. Ana Sayfa
  2. İcra Daireleri

İzmir İcra Dairesi İban ve Ulaşım Bilgileri

İzmir İcra Dairesi İban ve Ulaşım Bilgileri
izmir icra dairesi
+ - 1
İzmir İcra Dairesi
İzmir İcra Dairesi

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden olan İzmir için özel bir konumda bulunan İzmir icra dairesi hem alacaklı hem de borçlu için sık sık gidilen ve adalet aranan mekanlardan bir tanesidir.

İcra dosyalarının takibi ve icra dosyalarının düzenlenebilmesi için icra daireleri ile iletişime geçilmelidir.  Günümüzde birçok işlemin gerçekleştirilmesi için internet kaynakları kullanılsa da bazı durumlarda icra dairesi ile doğrudan iletişime geçmek gerekmektedir. Şahsen iletişime geçilmesi gereken durumlarda icra dairesine doğrudan gidilmesi gerekmektedir.

Bu durumda İzmir içerisine ikamet eden vatandaşlar İzmir icra merkezine ile iletişime geçmelidir. Doğrudan İzmir icra müdürlüğüne ulaşılması gerekir. İzmir icra müdürlüğüne ulaşılabilmesi için toplu taşıma araçlarının kullanılması mümkündür. Toplu taşıma araçları İzmir icra merkezinin yakınlarından geçmektedir. Ancak doğru güzergahtaki araçlar seçilmelidir. İzmir icra müdürlüğüne ulaşmak için seçilebilecek toplu taşıma araçları şu şekilde sıralanabilir;

  • Otobüs: 290, 515, 543
  • Tren: Menemen – Cumaovası rotası.

Yukarıda belirtilen numaralardaki otobüs güzergahları ve tren rotası tercih edildiği zaman doğrudan İzmir icra dairesine ulaşılabilmektedir. Vatandaşların bu rotaları izleyerek icra dairesi yakınlarına ulaşması mümkündür. Şehit Polis Fethi Sekin durağında inildiği zaman beş dakika gibi kısa bir süre içerisinde icra dairesine ulaşılması mümkündür.

İzmir İcra Dairesi Adres Ve Hesap Bilgileri

İcra merkezi adresi ise şu şekildedir; Adalet Mahallesi, Şehit Polis Fethi Sekin Caddesi, Numara: 11/A Bayraklı / İzmir. Otobüs güzergahının doğrudan geçtiği caddede icra dairesi görülebilmektedir.

İzmir 1. İcra Müdürlüğü

  • Telefon Numarası: 0 (232) 411 20 00
  • Hesap Numarası: 158007290492986
  • IBAN Numarası: TR210001500158007290492986
  • Şube: İzmir Adliye

İzmir icra dairesi ile borç ödeme ve borç sorgulama yapabilir aynı zamanda haciz işlemlerini kaldırabilirsiniz.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

İcra Kurumu 2020 yılında kurulmuş olup; icra daireleri , icra haberleri ve icra ilanları hakkında detaylı bilgi sunar. İcraya dair her şey: icrakurumu.com

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Başvurumuzla ilgili bilgi alamıyoruz.telefonlara bakılmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.