Hakkımızda

Bir başarı hikayesi

Hakkımızda ise; 2020 yılında kurulan bi’ web sitesiyiz. İnsanlara icra, ihale, ilan gibi konularda doğru ve nesnel bilgiyi verme amacıyla kurulduk. Profesyonel ekibimiz sayesinde Türkiye’nin her yerindeki icralık ilanlar takip edilerek insanlara servis edilmektedir. Temel vizyon ve misyonumuzda icra konusu ön planda olsa da hukuk ve ticaret alanında da bilgiler sunmaktayız.

İnsanların doğru bilgiye ulaşması için altyapı çalışmalarımızı bitirip exper ve avukatlarımız sayesinde insanların doğru araç / ev alması için çalışmalar sürdürmekteyiz. Sadece taşınır / taşınmaz mal için çalışmıyor aynı zamanda icraya düşen dosyaların takibi, icralık olma durumunda yapılacaklar, icra borcu ödeme gibi milyonlarca insanı ilgilendiren bilgileri de web sitemizde barındırıyoruz.

Birbirinden tecrübeli çalışma arkadaşları sayesinde hem sosyal medyada hem de sahada aktif rol oynayarak insanların ne istediklerini kestirip hareket ediyoruz. Tüm bilgilerimizi devlet sitelerindeki bilgilerimizden aldığımızı hatırlatmak isteriz. Kurumsal kimliğimizin yanında insanlara yardımcı olmak için ücretsiz bilgi havuzu oluşturup yayına alıyoruz.

Hakkımızda kısmında ise; vizyon, misyon ve değerlerimiz ile Türkiye Cumhuriyeti’ne katkı yapma ve Türk insanlarını detaylı bir şekilde bilgilendirmeyi hedef aldık. Tüm bilgilerimiz nesnel olup kanıtlanabilir kimlik taşımaktadır. Aynı zamanda telefon, WhatsApp, sosyal medya ya da e-posta ile direkt iletişim kurup kafanızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Mesai saatleri içerisinde hızlı bir şekilde yanıt vererek icra kurumu platformunu aktif tutmayı hakkımızda köşesinde olmak üzere tüm sayfalarda belirtmiş bulunmaktayız.

Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

İcraya dair!

İcrakurumu.com sitesi 2020 yılında yayımlanmaya başlamış olup icraya dair;

kategorilerinde detaylı bir hizmet vermeyi misyon edinmiştir.

E-ihale, e-devlet ve Adalet Bakanlığı gibi devlet sitelerini takip ederek icra hakkında detaylı bilgi verme, exper görevi yürütme, avukat ile taşınır / taşınmaz malları sizin adınıza satın alma kısaca “sıradan olmayan icra sitesi” vasfına erişmeyi icra kurumu sitesi vizyon edinmiştir.

Değerlerimiz ise;

  • Türkiye Cumhuriyeti’ne ilelebet bağlılık
  • Adalet ve Ticaret Bakanlığı’na uyum, kanunlara riayet etmek
  • İnsan hayatına saygı
  • Ticarette güven
  • Herkesin doğru bilgiye ulaşma hakkı
icrakurumu.com ile icralık ev ve araba alma bilgilerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

icrakurumu.com ile icralık ev ve araba alma bilgilerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

icra iletisim

İcrakurumu ile iletişime geçmek için tıklayınız.