İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İcra Daireleri

Edirne İcra Dairesi İban ve Ulaşım Bilgileri

Edirne İcra Dairesi İban ve Ulaşım Bilgileri
edirne icra dairesi
+ - 0

Edirne icra dairesi iban ve ulaşım bilgileri sayesinde alacaklı ya da borçlu durumdaysanız borç ödeyebilir, borç sorgulama yapabilir ya da borçlu olduğunuz dosyanın içeriğini inceleyebilirsiniz. İcra durumları gelişen teknoloji sayesinde büyük çoğunlukla internet üzerinden takip edilebilmekte ya da ödenebilmektedir. Ancak bazı durumlar icra dairelerinde bireyin şahsen bulunması gerekmektedir. Her bireyin ikamet ettiği şehirdeki icra dairesinde bulunması gerekmektedir.

Edirne içerisinde ikamet eden bir vatandaşın mutlaka Edirne icra dairesi ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Edirne icra merkezine ulaşmak için toplu taşıma araçları kullanılabilmektedir. Toplu taşıma araçları sayesinde Edirne icra merkezine son derece kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlanabilmektedir. Farklı güzergahlarda hareket eden toplu taşıma araçları bireylerin farklı konumlardan icra dairesine ulaşabilmesine imkan tanımaktadır.  Edirne icra müdürlüğüne ulaşmak için şu toplu taşıma araçları kullanılabilir;

  • Otobüs: 145, 147, 418, 76C, 76O Numaralı hatlar.
  • Minibüs / Dolmuş: A-239 ve A-32 Numaralı hatlar.

Edirne içerisinde ikamet eden vatandaşların bu numaralı hataları kullanarak icra dairesine ulaşmaları mümkündür. Bu güzergahları takip eden toplu taşıma araçları kullanılarak park durağında inildiği zaman beş dakikalık bir yürüme ile icra dairesine ulaşılabilmektedir.

Edirne İcra Dairesi Adres Ve Hesap Bilgileri

Edirne icra müdürlüğü adres bilgileri şu şekildedir; İstasyon, Yeniyol sokak, Numara 1, 22000 Merkez / Edirne. Bu adres takip edildiği zaman doğrudan icra merkezine ulaşım sağlanabilmektedir.

  • Telefon: 0(284) 225 10 31 – 0 (284) 225 43 57
  • Banka Adı: Vakıf Bank
  • Vergi Numarası: 3240291911
  • IBAN Numarası: 3240291911 TR050001500158007290494632

İcra kurumu olarak; Edirne icra dairesi müdürlüğüne nasıl gideceğinizi ve iban, telefon numarası kullandığını Adalet Bakanlığı sitesinden verilen bilgiler dahilinde yazdık.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

İcra Kurumu 2020 yılında kurulmuş olup; icra daireleri , icra haberleri ve icra ilanları hakkında detaylı bilgi sunar. İcraya dair her şey: icrakurumu.com

Yorum Yap