İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İcra Daireleri

Denizli İcra Dairesi İban ve Ulaşım Bilgileri

Denizli İcra Dairesi İban ve Ulaşım Bilgileri
denizli icra dairesi
+ - 0
Denizli icra dairesi
Denizli icra dairesi

Denizli bölgesinde yaşayanlar için Denizli icra dairesi ile borç ödeme yapabilir ya da borç sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. İcra işlemlerinin gerçekleştirilmesi için internet araçlarına başvurulabilmektedir. Günümüzde geliştirilen sistemler sayesinde internet üzerinden birçok işlem yapılabildiği gibi icra işlemleri de yapılabilmektedir. İcra işlemlerinin yerine getirilebilmesi için doğru adımların uygulanması yeterli olmaktadır. Ancak bazı durumlarda icra işlemleri yüz yüze görüşmeler ile halledilmelidir. Bu gibi durumlarda bireyler doğrudan icra dairelerine gitmelidir.

Her vatandaş bulunduğu ildeki icra dairesine başvurabilir. Denizli içerisinde ikamet eden vatandaşların doğrudan Denizli icra müdürlüğü ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Denizli icra dairesine ulaşım toplu taşıma araçları ile birlikte sağlanabilmektedir. Toplu taşıma araçları Denizli icra müdürlüğü yakın konumlardan geçmektedir. Bu bağlamda icra dairesine ulaşmak için kullanılabilecek araçlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Otobüs: 130, 140, 320, 340, 360 numaralı hatlar.

Bu toplu taşıma araçları ile icra dairesine son derece kısa bir sürede ulaşılabilmektedir. Toplu taşıma araçları kullanılarak Adliye durağında inildiği zaman yaklaşık olarak iki dakika yürüme mesafesi ile icra dairesine erişim sağlanabilmektedir.  Aynı zamanda Adalet Parkı durağında toplu taşıma aracından inen bireyler tahmini 3 ya da 4 dakika içerisinde icra dairesine olmaktadır.

Denizli İcra Dairesi Adres Ve Hesap Bilgileri

Denizli icra müdürlüğü adresi şu şekildedir; Adalet, 20040 Merkezefendi / Denizli. Bu adres bilgisi takip edildiği zaman doğruda istenilen konuma ulaşılabilmektedir.

  • IBAN Numarası: TR250001001317067473285001
  • Banka Adı: Ziraat Bank
  • Şube Kodu : 1000514052
  • Hesap Numarası : 310025717

İcra kurumu olarak; Denizli icra dairesi için iban ve adres bilgileri kısmını yazarak alacaklı veya borçlu bireye yol gösterdik.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

İcra Kurumu 2020 yılında kurulmuş olup; icra daireleri , icra haberleri ve icra ilanları hakkında detaylı bilgi sunar. İcraya dair her şey: icrakurumu.com

Yorum Yap